win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 47

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός Ε.Μ.Π.
    Το Αβατάριο του μέλους leo
    Εγγραφή
    26.11.2009
    Περιοχή
    Αθήνα - Χίος
    Αναρτ.
    98
    Εύσημα

    έδωσε
    3
    έλαβε
    18
    Αρχεία

    Λήψεις
    72
    Ανέβασε
    6

    Προεπιλογή

    Ο καθένας υποβάλλει τις απόψεις του περί του άγχους και μιας και είναι λεπτό το ζήτημα θα ήθελα όλες οι απόψεις να είναι σεβαστές και όχι "χλευαστικές"....

    Μια σύγχρονη ασθένεια όπως αναφέρονται πολύ σωστά οι ειδικοί με πολύ άσχημα αποτελέσματα και καταλήξεις.
    Δυστυχώς οι σύγχρονοι γρήγοροι ρυθμοί, οι πιέσεις απ το περιβάλλον μας μας οδηγούν σε άσχημα ίσως και οδυνηρά αποτελέσματα διαφυγής.....

    Λύση για τον καθένα είναι να βρει το κουμπί της χαλάρωσης του και του κλειδιού που ανοίγει την όαση ηρεμίας και αποφυγής από δυσάρεστες επιπτώσεις.

    Ο δικός μου Τρόπος;

    Η Εκκλησία.

    Ο διάλογος με τον Πνευματικό μου, οι συζητήσεις πάνω σε πολλά Νεανικά θέματα και ανησυχίες του μέλλοντος μου έχουν επιτρέψει να βρίσκω την γαλήνη και το απάνεμο λιμάνι στην Εκκλησία.
    Ίσως για πολλούς να ακουστεί ως μια μορφή Συσκέψεων Ψυχολόγου αλλά η αλήθεια είναι κάπου στην μέση.
    Πραγματικά μια Προσευχή μια συναναστροφή με τον Πνευματικό μου, μια παρακολούθηση της Κυριακάτικης Λειτουργίας, μου δίνει την Αύρα της Ελευθερίας και του κουράγιου ώστε να αποβάλω όποιο άγχος και πίεση της ημέρας ή της εβδομάδος....

    Με εκτίμηση
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη leo : 27.01.2010 στις 14:41

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •